Opublikowane Kategorie Bez kategorii

Nastał czas, aby zmienić logo, które identyfikuje moją pracę.

Zmieniłem logo z prostego powodu – miało stać się nowoczesne, proste i bardziej biznesowe. Myślę, że dzięki uprzejmości Studia graficznego am ze Szczecina chyba dopiąłem swego :).

Nowe logo ma również charakteryzować zmianę stylu i profesjonalizację mojej pracy. W ciągu tego roku w rozwój firmy fotograficznej dużo zainwestowałem, co przyczyniło się do zwiększenia jakości oddawanych prac. Jak to mówią – Nowe logo, nowy Ja!

Coraz więcej Klientów korzysta z moich usług i… z czego się niezmiernie cieszę – nie nudzę się i mam pełne ręce roboty. Cieszę się, że dzięki Wam – Klientom – rozwijam swoją pasję, dzięki której nie tylko nie czuję, że pracuję, ale też zarabiam na życie.

 

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...