Nazywam się Piotr Krywan. W fotografii cyfrowej pierwszym poważnym zakupem było kupno…statywu. Na początku użyczałem od kolegi aparat, ale to zdecydowanie było za mało. Wpierw kupiłem canona 20d, później 40d. Z czasem postanowiłem połączyć wieloletnią pasję z pracą i całkowicie poświęcić się fotografii. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową oraz o szerokorozumiany fotoreportaż.

Od 2016 roku zostałem Rekomendowanym Fotografem Google, dzięki czemu mogę wykonywać wirtualne wycieczki, które są podpisane pod Street View.

Rekomendowany fotograf Google

Ciągle staram się rozwijać i udoskonalać techniki fotografowania, przez co jestem otwarty na nowe i niezdobyte jeszcze obszary, a projekty, których się podejmuję – realizuję z zaangażowaniem i do każdego z nich podchodzę indywidualnie, dbając o każdy szczegół.

Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą.

Obecnie pracuję na sprzęcie marki Canon, czyli na pełnoklatkowym aparacie Canon R6, Canon R oraz Canon 5d mark III używając jasnych obiektywów oraz zewnętrznych lamp błyskowych. Od 2013 roku współpracuję z portalem www.fotomaraton.pl.

Zdjęcia i filmy wykonuję obecnie dronem Mavic 3, który obecnie umożliwia wykonanie usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Na obecną chwilę korzystam z następujących obiektywów:

  • Canon 8-15 4.0 ( wykorzystywany tylko i wyłącznie do wykonywania wirtualnych spacerów)
  •     Canon 14-35 4.0 RF ( Używany tylko i wyłącznie do wykonywania zdjęć wnętrz – charakteryzuje się niską dystorsją i bardzo dobrą jakością zdjęć)
  • Sigma 20 1.4 ART ( głównie wykorzystanie reportersko – śluby i inne) – obiektyw roku 2015 wg portalu optyczne.pl
  •     Sigma 28 1.4 ART
  • Sigma 40 1.4 ART ( głównie wykorzystywane reportersko – śluby i inne)
  •     IRIX 45 1.4 CINE – do filmowania
  • Sigma 85 1.4 ( wykorzystywany głównie reportersko oraz podczas sesji plenerowych) – obiektyw roku 2016 wg portalu optyczne.pl
  •     Canon 70-200 2.8 II

fotograf ślubny szczecin