Nazywam się Piotr Krywan. W fotografii cyfrowej pierwszym poważnym zakupem było kupno…statywu. Na początku użyczałem od kolegi aparat, ale to zdecydowanie było za mało. Wpierw kupiłem canona 20d, później 40d. Z czasem postanowiłem połączyć wieloletnią pasję z pracą i całkowicie poświęcić się fotografii. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową oraz o szerokorozumiany fotoreportaż.

Od 2016 roku zostałem Rekomendowanym Fotografem Google, dzięki czemu mogę wykonywać wirtualne wycieczki, które są podpisane pod Street View.

Rekomendowany fotograf Google

Ciągle staram się rozwijać i udoskonalać techniki fotografowania, przez co jestem otwarty na nowe i niezdobyte jeszcze obszary, a projekty, których się podejmuję – realizuję z zaangażowaniem i do każdego z nich podchodzę indywidualnie, dbając o każdy szczegół.

Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą.

Obecnie pracuję na sprzęcie marki Canon, czyli na pełnoklatkowym aparacie Canon 5D Mark II oraz Canon 6d używając jasnych obiektywów oraz zewnętrznych lamp błyskowych. Od 2013 roku współpracuję z portalem www.fotomaraton.pl.

Na obecną chwilę korzystam z następujących obiektywów:

  • canon 8-15 4.0 ( wykorzystywany tylko i wyłącznie do wykonywania wirtualnych spacerów)
  • Irix 15 mm 2.4 ( Używany tylko i wyłącznie do wykonywania zdjęć wnętrz – charakteryzuje się niską dystorsją i bardzo dobrą jakością zdjęć)
  • sigma 20 1.4 ART ( głównie wykorzystanie reportersko – śluby i inne) – obiektyw roku 2015 wg portalu optyczne.pl
  • sigma 24-35 2.0 ART ( głównie wykorzystywane reportersko – śluby i inne)
  • sigma 50 1.4 ART (głównie wykorzystywane reportersko – śluby i inne) – obiektyw roku 2014 wg portalu optyczne.pl
  • sigma 85 1.4 ( wykorzystywany głównie reportersko oraz podczas sesji plenerowych) – obiektyw roku 2016 wg portalu optyczne.pl

fotograf ślubny szczecin