fotograf wnętrz, fotografia wnętrz, fotografia architektury, fotograf wnętrz Szczecin, zdjęcia apartamentu, fotograf architektury Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Od teraz postanawiam, że po niemal każdej wykonanej pracy będę dodawał wyniki swojej pracy na blogu :). Ciekawy, czy to się uda ( raczej nie ze względu na natłok pracy:P), ale postaram się!

Wracając do tematu – fotografia wnętrz jest bardzo wdzięczną dziedziną. Czemu? Otóż dzięki temu, że się tym zajmuję, mam okazję na przyglądanie się pięknym wnętrzom, a co za tym idzie – mam okazję wykonać kilka ładnych zdjęć! No dobra… może nie kilka, bo oddałem Klientowi aż 95 zdjęć z apartamentu, który miał raptem 43-45 metrów kwadratowych.

Standardowo wykonuję pakiet zdjęć wnętrz z zapalonymi światłami i na dodatek pakiet zdjęć bez zapalonych świateł. Teraz pytanie czemu to robię? Otóż światło żółte bardzo często zmienia barwę przestrzeni i dodatkowo klimatu. Dlatego też żeby Klient był w 100% zadowolony, wykonuję zdjęcia podwójnie z różnym skutkiem.

Zdjęcia z apartamentu są poniżej! Polecam się i zapraszam do kontaktu!

P.S. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane rewelacyjnym obiektywem manualnym Irix 15 2.4, prócz szczegółów – szczegóły wykonuję zazwyczaj obiektywem Sigma Art 20mm 1.4 lub Sigma Art 50mm 1.4.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...