fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, fotograf ślubny szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Kolejne wesele za mną i niestety z natłoku pracy musiałem nieco odpuścić wpisy na bloga, ale staram się jak mogę!

No dobra, co ostatnio porabiałem?:D Rzecz jasna nie tylko fotografowałem śluby i wesela. W międzyczasie miałem tournee po Polsce dla firmy Total, a także wykonywałem zdjęcia wnętrz w hucie szkła w Turze obok Bydgoszczy ( o tym w przyszłości napiszę:)). No i właśnie w międzyczasie w weekendy, gdy chce się odpocząć od fotografii… tak tak wiem, nie powinno tak się mówić 🙂 – jeszcze dodatkowo wykonuję zdjęcia ślubne.

W tym poście przedstawiam kilka zdjęć z wesela Marty i Zbyszka, które będę pamiętał jeszcze długo, bo był w pewnym sensie wyjątkowy. Dlaczego? Przede wszystkim było pełno pozytywnej energii, co dodało mi nieco skrzydeł.

Poza tym – wykonałem dla Nich jeszcze krótki filmik „Mannequin Challenge”, który jest TUTAJ.

Poza zdjęciami wykonałem również wirtualny spacer po weselu. Fakt faktem jeszcze nie jest do końca zrobiony, ale efekty można już zobaczyć TUTAJ.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z wesela – jeszcze do końca się nimi nie zająłem, więc na pewno w przyszłości będzie jeszcze jeden post odnośnie wesela Marty i Zbyszka:).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...