fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, fotograf ślubny szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Z lekkim opóźnieniem chwalę się zdjęciami, które wykonałem, ale to tak jest – ciągle gdzieś biegam z aparatem, następnie długi czas je obrabiam i wtedy… już nie chce mi się pokazywać co robiłem przez ostatnie dni, dlatego też dodaję do bloga „falami” posty :).

Co do samego wpisu – tym razem pokażę Wam kwietniowe zdjęcia ze ślubu cywilnego, który odbył się w Szczecinie. Tym razem zaprosiła mnie Emilia wraz z Sebastianem, bym uwiecznił ich szczęśliwe chwile. Tak na dobrą sprawę towarzyszyłem Im jedynie hmmm godzinę? Ale przez tą całą godzinę co nieco się wydarzyło. Zaczynając od spotkania przy Zamku, samo oczekiwanie na wejście na salę, a później – życzenia. Może to niewiele czasu, ale mimo wszystko prócz tej godziny spędzonej wraz z Parą ślubną, to spędziłem długie godziny przy obróbce.

Efekt jest poniżej:

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane rewelacyjnymi obiektywami Sigma ART, czyli:

  • Sigma A 50 1.4
  • Sigma A 24-35 2.0
  • Sigma A 20 1.4

Jeszcze na tym ślubie nie miałem nowego nabytku, czyli Sigma A 85 1.4, który…. bezczelnie wypluwa rewelacyjne zdjęcia, ale to akurat pokażę Wam podczas następnego wpisu :).

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...