Komunia święta, fotograf komunijny Szczecin, fotografia komunijna Szczecin, zdjęcia komunijne Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Dzisiaj była moja pierwsza I Komunia Święta w 2017 roku. Jak wyszło?

No cóż… aż sam się zdziwiłem jak te piękne ARTy „malują”, jestem już pewien, że te obiektyw… są idealne do wszystkiego :).Komunia święta, fotograf komunijny Szczecin, fotografia komunijna Szczecin, zdjęcia komunijne Szczecin

Sigma ART 85 1.4 rewelacyjnie się spisała, by chociaż lekko podkraść się do sfotografowania naturalnie wyglądające dziecko.

 

 

Niestety podczas I Komunii Świętej dzieci fotografa obserwują niemal non stop ze względu na lekką nudę, a jak już widzą, że się przymierzasz, by dane dziecko sfotografować – zastyga i pozuje :). Jak się czuję jako fotograf komunijny? Bardzo przyjemnie spędziłem czas w pracy, ciut stresująco jak zawsze podczas przyjmowania I Komunii Świętej, a tak poza tym – sama przyjemność. Fotografia komunijna nie jest taka trudna jak się mówi. W zasadzie, jeżeli umie się robić zdjęcia ślubne, to spokojnie da się radę wykonać zdjęcia podczas Komunii Świętej. Szczególnie, że obiektywy, które są potrzebne do wykonania zdjęć komunijnych są niemal takie same jak podczas wykonywania sesji ślubnej.

Przedstawiam zatem zalążek zdjęć z dzisiejszego, Komunijnego dnia. Jeżeli szukacie świetnej pamiątki komunijnej, zapraszam śmiało do kontaktu, a tymczasem przedstawiam kilka zdjęć z dzisiejszego dnia.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...