Villa Plaza Warszawa, fotografia wnętrz Warszawa, zdjęcia wnętrz Warszawa, fotografia architektury Warszawa, fotograf wnętrz Warszawa
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

W poprzednim tygodniu zostałem zaproszony do wykonania zdjęć wnętrz w Warszawie!

No cóż – Klient zadzwonił we wtorek i w związku z napiętym grafikiem, jeżeli chodzi o przygotowanie Villi do otwarcia, musiałem przyjechać niemal od razu, bo umówiliśmy się na czwartek i piątek na fotografowanie obiektu.

Villa Plaza Warszawa, fotografia wnętrz Warszawa, zdjęcia wnętrz Warszawa, fotografia architektury Warszawa, fotograf wnętrz Warszawa

Ze zdjęć wnętrz, które wykonałem na zleceniu w Warszawie jestem całkiem zadowolony – szczególnie z części ogólnej, czyli z recepcji oraz restauracji, która jest również w Villi.

Zdjęcia zostały głównie wykonane niezastąpionym obiektywem Irix 15 2.4, a szczegóły zostały wykonane głównie obiektywem Sigma 20 1.4 ART lub Sigma 85 1.4 ART.

Poniżej galeria zdjęć, wykonanych w Warszawie:

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.