fotografia wnętrz Międzyzdroje, fotografia produktowa Międzyzdroje, zdjęcia wnętrz Międzyzdroje, zdjęcia apartamentu Międzyzdroje, wykonanie zdjęć apartamentu Międzyzdroje, fotograf wnętrz Międzyzdroje, fotograf architektury Międzyzdroje
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, FOTOGRAFIA WNĘTRZ

W lutym miałem przyjemność współpracować z Manufakturą Chodzieską, która produkuje ceramikę stołową. Tym razem mieliśmy sporo pracy, ponieważ to nie były typowe zdjęcia produktowe.

Zdjęcia zostały wykonane w znalezionym pod właśnie to zlecenie apartament w Międzyzdrojach. Klient wraz z ceramiką stołową przyjechał z daaaleeeka tylko po to, aby wykonać zdjęcia właśnie w pasującym apartamencie dla danej zastawy.

Wykonywaliśmy 3 zestawy serii „Kamil”. Było tej ceramiki „od groma” i spędziliśmy cały dzień, aby wykonać odpowiednio zdjęcia tej ceramiki, szczególnie, że charakteryzuje się prostą formą i jakoś trzeba to było ująć na zdjęciach.

Generalnie wykonywałem zdjęcia HDRowe ogółów i szczegółów. Niestety za oknem widać co nieco łysych drzew (urok zimy :().

Wykonywałem zdjęcia różnymi obiektywami, zaczynając od Sigmy 24-35 ART, a kończąc na Sigmie ART 85 mm.

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.