zdjęcie produktowe, woda toaletowa, woda, męski zapach, fotograf produktowy, fotografia produktowa, zdjęcia produktowe, zdjęcia produktowe Szczecin, fotografia produktowa Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Cześć!

Jako, że była zima i trzeba było wypełnić co nieco czas urlopowy, w studiu postanowiłem pobawić się… wodą, dzięki której miałem nadzieję, że wyjdą całkiem ciekawe zdjęcia!

Co zrobiłem? Otóż ułożyłem podłogę folią, by jakoś tą wodę później wyciągnąć ( wierzcie mi, że co nieco tej wody było na podłodze), następnie położyłem „nołnejmową” wodę toaletową i lałem na to wodę jednocześnie pstrykając raz po raz zdjęcia. Zdjęcie, które przedstawiam zostało wykonane z 6-7 prób.

Ahhh jeżeli chodzi o ustawienia, to wodę zamroziłem w czasie 1/4000 S i używałem 2 lamp systemowych ustawionych po dwóch stronach. Użyłem czarnego plexi, by było nooo fajniej :).zdjęcie produktowe, woda toaletowa, woda, męski zapach, fotograf produktowy, fotografia produktowa, zdjęcia produktowe, zdjęcia produktowe Szczecin, fotografia produktowa Szczecin

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.