fotografia wnętrz, fotografia architektury, zdjęcia wnętrz, zdjęcia architektury, fotografowanie architektury
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Zdjęcia z inwestycji są coraz bardziej popularne i atrakcyjne dla Inwestora – czemu? Dzięki ładnym zdjęciom jest zdecydowana większa szansa, że szybciej się sprzedadzą chociażby mieszkania lub apartamenty.

Na początku marca Master House Deweloper zlecił wykonanie zdjęć oraz wirtualnego spaceru po inwestycji ( https://krywanfoto.pl/wp-content/uploads/pano/Osiedle_Sympatyczne.html.

Zdjęcia były wykonywane na początku marca i efektem są między innymi zdjęcia, które przedstawiam poniżej.

Jeżeli potrzebują Państwo zdjęć inwestycji lub zdjęć, które przedstawiają Państwa realizacje w jak najlepszym świetle – nie ma co czekać, tylko od razu chwytać za telefon i dzwonić po fotografa. W dobie internetu dobre zdjęcie zdecydowanie bardziej przyciąga uwagę internatów i chętniej popatrzą na daną inwestycję.

 

 

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.