fotografia wnętrz, fotografia architektury, zdjęcia wnętrz, fotografia wnętrz Szczecin, zdjęcia wnętrz Szczecin, fotografia architektury Szczecin, zdjęcia salonu meblowego
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

W piątek zostałem zaproszony na wykonanie zdjęć salonu meblowego DOMOSTUDIO, które znajduje się w centrum meblowym Top Shopping w Szczecinie. W teorii miały być same zdjęcia stołów, a wyszło, że sfotografowałem niemal cały salon meblowy:).

Zlecenie składało się z dwóch części. Pierwszą przedstawiam poniżej, a druga część polega na zdjęciach samych stołów na białym tle, co teraz wykonuję ( w międzyczasie znalazłem chwilę czasu, by napisać ten post :)).

No nic, miłego oglądania!

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.