event bar, stoisko Gala Ślubna, zdjęcia na Targach Ślubnych, ciekły azot, zdjęcia stoiska, fotografia stoiskowa, fotograf Szczecin, fotografia Szczecin, zdjęcia Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

Już minęły 2 tygodnie od Targów Ślubnych, które odbyły się na Międzynarodowych Targach Szczecińskich. Jak pamiętacie, miałem tam nawet stoisko haha. Ale to nie o tym ten post :P. Wracam do tematu, otóż…

Przypomniało mi się, że pod koniec Targów przyszła Pani ze stoiska obok (czyli z Event Baru) i się pyta, czy mam aparat, bo nikt z fotografów obok… nie ma. Ja powiedziałem, że owszem – mam i nie zawaham się go użyć!

Tak więc poprosiła mnie, bym wykonał kilka zdjęć ich stoiska, bo po prostu na telefonie dosyć badziewnie wychodzą. No i wiecie co? zrobiłem! Całkiem klawo wyszły, szczególnie ten efekt lania wrzątku na ciekły azot w kubkach. Według mnie to była jakby wychodząca chmura z kubka, zresztą zobaczcie sami:

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.