Zdjęcia produktowe papeterii ślubnej, Zdjęcia produktowe papeterii ślubnej Szczecin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa, zdjęcia na tle, fotograf produktowy, fotograf produktowy Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Właśnie rozpocząłem współpracę z szczecińsko-goleniowską firmą Amelia Wedding, która zajmuje się sprzedażą papeterii ślubnej.

W związku z tym, że tego jest bardzo dużo i bardzo Im zależało na klimacie, zdecydowaliśmy, że będziemy wykonywać zdjęcia bez szparowania na specjalnych tłach. W przykładowym przypadku są to białe cegiełki i deseczki.

Zdjęcia są głównie wykonywane obiektywem Sigma 85 1.4 Art, który daje bardzo ładny bokeh nawet przy produktach.

Ze względu na to, że Klient chciał „magię” na zdjęciach, nie mogłem zamykać przysłony jak to zazwyczaj się robi podczas wykonywania zdjęć produktowych. W tym przypadku wykonywałem zdjęcia o przesłonie 4,5, co dawało całkiem fajny tył, a zarazem właściwie każdy produkt jest wystarczająco ostry.

Poniżej przedstawiam jedną z pierwszych wykonanych kolekcji.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.