animatroniki Międzyzdroje, fotograf wnętrz Międzyzdroje, zdjęcia wnętrz Międzyzdroje, fotografia architektury Międzyzdroje, fotograf architektury Międzyzdroje, zdjęcia wnętrz, zdjęcia architektury
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

FOTOGRAFIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY W MIĘDZYZDROJACH

Jak co miesiąc zaskakują mnie czasami niektóre zlecenia fotograficzne, z czego bardzo się cieszę. Tym razem zlecono mi, abym sfotografował Magiczny Las, który znajduje się w Międzyzdrojach.

Zawsze lubię jeździć nad morze, szczególnie poza sezonem, gdzie zupełnie jest inny klimat wybrzeża. Animatroniki znajdują się tuż przy Molo w Międzyzdrojach, na terenie odwróconego, czy też krzywego domu. Zdjęcia wykonywałem w dosyć ciężkich warunkach.

Po pierwsze było ciemno jak… w nocy! Jedyne światła, które zastałem, to te, które oświetlały drzewa i niektóre postacie.  Żeby się zaczęły świecić, to musiałem włączać czujkę ruchu i… słuchać ciągle tych samych sekwencji mówionych przez drzewa i inne istoty, które spotkałem w tymże Magicznym Lesie w Międzyzdrojach :).

Udało mi się wykonać zdjęcia wnętrz mimo zastanych kiepskich warunków.

Zdjęcia ogólne wnętrz wykonałem na statywie obiektywem Irix 15 mm 2.4, więc one nie mogły wyjść kiepsko :). Szczegóły natomiast wykonałem wyśmienitym obiektywem Sigma 85 1.4 Art, z zamontowaną lampą błyskową. Wyszło całkiem nieźle, wręcz dosyć upiornie :).

Kilka fotek przedstawiam poniżej:

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.