Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Na początku roku właściciele wszelkich nieruchomości ( a szczególnie w miejscowościach nadmorskich), zaczynają myśleć nad przygotowaniem obiektów do sezonu. Prócz koniecznych remontów oraz zakupów związanych bezpośrednio z wynajmem, potrzebna jest również reklama obiektu.

Naprzeciw Wam wychodzi nasza firma!

Jeżeli:

  • chcesz zarabiać więcej na wynajmie
  • wynajmować obiekt również poza sezonem
  • wyróżniać się na tle konkurencji

to dobrze trafiłeś. Dlaczego?

Otóż moja firma zajmuje się kompleksową usługą fotograficzną obiektów oraz architektury. Nie mówię tutaj tylko o zdjęciach, ale też o wirtualnym spacerze oraz filmie.

Zadzwoń, jeżeli potrzebujesz:

  • zdjęcia wnętrz i architektury
  • zdjęcia z zewnątrz
  • zdjęcia z powietrza ( z drona) – jest to nowa usługa, dzięki której usługi fotograficzne obiektów są kompleksowe
  • wirtualny spacer
  • film ( dzięki zaprzyjaźnionemu Wojciechowi Wójcikowi mają Państwo gwarancję filmu reklamowego na najwyższym poziomie)

    fotografia wnętrz, fotografia architektury, zdjęcia wnętrz, zdjęcia architektury, fotografowanie architektury Przygotowania przed sezonem zaczynają ruszać w takich nadmorskich miejscowościach jak Świnoujście, Międzyzdroje czy też Rewal, Międzywodzie lub Dziwnów. Dlatego też warto tuż przed sezonem zainwestować również w zdjęcia. Dzięki nim można chociażby nieco podwyższyć cenę za wynajem. Wszak najwięcej osób rezerwuje apartament czy też domek przez internet patrząc na zdjęcia.

Zapraszam zatem wszystkich zainteresowanych do kontaktu, jeżeli chcecie, by Wasz obiekt był świetnie przedstawiony w internecie!

fotografia wnętrz, fotografia architektury, zdjęcia wnętrz, zdjęcia architektury, fotografowanie architektury

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.