fotografia wnętrz, fotograf wnętrz, fotografia wnętrz Międzyzdroje, zdjęcia wnętrz Międzyzdroje, zdjęcia apartamentów, fotografia apartamentów, fotograf wnętrz Międzyzdroje, zdjęcia pod wynajem, zdjęcia na wynajem, fotografia architektury, zdjęcia architektury, architektura Międzyzdroje
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

No niech będzie i drugi wpis dzisiaj! A co!

W tym sezonie bardzo często jeżdżę na wybrzeże, aby wykonać zdjęcia apartamentów, rekordowo w jednym tygodniu w maju musiałem wyjechać nad morze aż 3 razy.

Tym razem chciałbym się pochwalić zdjęciami, które wykonałem w Międzyzdrojach w Playa Baltis w Międzyzdrojach.

To już chyba trzeci wyjazd do tego apartamentowca – raz pojechałem, by wykonać zdjęcia apartamentu, a drugi raz pojechałem, gdy miałem wykonać zdjęcia porcelany w styczniu.

Tym razem wykonywałem zdjęcia apartamentu, a zdjęcia są poniżej.

Wykonywanie zdjęć nad morzem ma swój urok między innymi dlatego, bo łączę pracę z przyjemnością. Sesja zdjęciowa apartamentu trwa do dwóch godzin. Oczywiście licząc dojazdy, to czas pracy w terenie to około 5 godzin. Oczywiście będąc nad morzem muszę skorzystać z aury miejsca. No dobra, Międzyzdroje jako miejsce do mnie nie przemawia (zbyt dużo ludzi), ale już takie miejscowości jak Dziwnówek, Międzywodzie, to są miejsca, gdzie po pracy lubię iść na plażę i po prostu sobie odpocząć.

Przynabrzeżna fotografia wnętrz rozkwita na dobre :).

Jak widzicie, są też zdjęcia z drona. Jako, że oferuję cały zakres fotografii wnętrz i architektury – nie tylko fotografia wnętrz, ale też tworzę wirtualne spacery – w tym momencie możecie również otrzymać zdjęcia z drona.

Szczególnie nad morzem zdjęcia z drona są bardzo, ale to bardzo fajną opcją. Dzięki takiemu zdjęciu można pokazać odległość między apartamentem, czy też domem do plaży.

No dobra, już się nie rozpisuję, zapraszam do oglądania zdjęć:

 

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.