krajobraz, pole, wschód słońca, HDR, fotografia krajobrazu, zdjęcia krajobrazu, zdjęcie pola, fotografia pola, mgła
Opublikowane Kategorie Uncategorized

Cześć! Ostatnio jechałem z kolegą na sesję pola borówek amerykańskich do Klienta, no i jechaliśmy i jechaliśmy. Raptem patrzymy w prawo, a tu wyłania się piękne pole z lekką mgłą i z pięknym wschodem słońca.

Niewiele zastanawiając się wyciągnąłem aparat i statyw i zrobiłem zdjęcie. Fakt faktem zdjęcia zostały zrobione w połowie maja, ale dopiero teraz zobaczyłem, że takie zdjęcie mam w archiwum, gdy zacząłem dobierać się do tego zlecenia fotograficznego.

Zdjęcie zostało zrobione na podstawie 7 zdjęć złożonych w jedną ekspozycję, czyli zrobiłem klasyczny HDR. Nooo nieco podkręciłem to i owo i wyszła bajka… może zbyt wielka bajka jak dla niektórych, ale w sumie mi się podoba, nawet gdy jestem dosyć krytyczny haha.

krajobraz, pole, wschód słońca, HDR, fotografia krajobrazu, zdjęcia krajobrazu, zdjęcie pola, fotografia pola, mgła

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.