RODO, sesja narzeczeńska, fotograf sesja narzeczeńska, zdjęcia narzeczeńskie, narzeczeństwo, sesja fotograficzna, fotografia narzeczeńska
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

No i wkroczyło również do mnie RODO haha.

W tym przypadku, żeby opublikować zdjęcie narzeczeńskie… użyłem liścia, który zasłonił twarze przyszłej Parze Młodej :). Nie no, żartuję, ale gdybyśmy rzeczywiście respektowali RODO tak jak jest w ustawie napisane, to pewnie tylko takie zdjęcia byśmy udostępniali ;];].

W każdym razie wykonałem sesję narzeczeńską i tylko to zdjęcie publikuję ze względu na to, że Para Młoda nie zgodziła się na publikację swoich zdjęć w internecie :). Raczej nie jest możliwa identyfikacja prawda?:D.

 

Zapraszam do zapoznania się ofertą ślubną, która jest na stronie internetowej. Od poprzedniego roku również w ofercie mam sesje narzeczeńskie i w najlepszym pakiecie taka sesja jest właśnie w ofercie :).

 

 

RODO, sesja narzeczeńska, fotograf sesja narzeczeńska, zdjęcia narzeczeńskie, narzeczeństwo, sesja fotograficzna, fotografia narzeczeńska

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.