fotograf ślubny Szczecin, fotografia ślubna Szczecin, zdjęcia ślubne Szczecin, Sesja ślubna nocna Szczecin, nocny plener, plener ślubny Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Sezon ślubny trwa na dobre! Wczoraj wykonywałem zdjęcia dla Ewy i Krzysztofa, którzy mieli wesele w Domu Weselnym Gracja w Żukowie! Co ciekawe, ten Dom Weselny ma piękny teren i nie byłbym sobą, gdybym nie skorzystał z okazji i nie wykonał kilku zdjęć Parze między setami :).

Zaprosiłem Ich dosłownie na kilka minut na krótką plenerową sesję ślubną, poprosiłem, by jeden z Weselników potrzymał lampę i wykonałem zdjęcia. Na dodatek zdjęcie zostało wykonane podczas tzw. niebieskiej godziny, czyli o porze, gdy niebo jeszcze nie jest czarne i ma lekko niebieski kolor. Mimo pewnego zmęczenia Pary udało mi się ich w miarę ustawić i tak! Udało się zdjęcie według moich zamierzeń :).

Jak widzicie, podczas wesela również można wykonać zdjęcia plenerowe, jeżeli tylko starczy na to czasu. Bardzo często Para Młoda jest bardzo zabiegana i ciężko Ich wyciągnąć chociażby na kilka chwil.

Zdjęcie zostało wykonane Sigmą Art 85 1.4.

 

fotograf ślubny Szczecin, fotografia ślubna Szczecin, zdjęcia ślubne Szczecin, Sesja ślubna nocna Szczecin, nocny plener, plener ślubny Szczecin

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.