plener ślubny Szczecin, plener ślubny Przelewice, zdjęcia ślubne Przelewice, sesja ślubna Szczecin, fotograf ślubny Szczecin, fotografia ślubna Szczecin, fotograf Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Wczoraj zabrałem Oktawię i Rafała do Przelewic, gdzie wykonaliśmy plenerową sesję ślubną. Myśleliśmy, że nam nie dopasuje pogoda, bo tak… na dwoje babka wróżyła ( chmury przez cały dzień, ba! Nawet nieco kropiło:P), ale jak się już spotkaliśmy, to wyszło, że mamy wymarzoną pogodę mimo noooo średniej pory.

Zdjęcia wykonywaliśmy od 16 do 18, a o tej porze bywa mocne słońce, mimo wszystko jakoś sobie poradziłem haha i zdjęcia wykonaliśmy. Niestety na brak czasu Pary Młodej, nie mogliśmy wybrać wieczornych godzin, kiedy to mamy łagodne światło i zdecydowanie wychodzą lepsze kolory na zdjęciach.

Generalnie plenery ślubne w Przelewicach to strzał w dziesiątkę, dlatego też bardzo polecam to miejsce na sesje? Czemu? Mamy bardzo urozmaicone miejsca – od jezior, po ruiny, aż po ogród japoński. W ciągu 2-3 godzin możemy wykonać całą serię zdjęć, które na dobrą sprawę są bardzo urozmaicone.

Jeżeli szukacie fotografa ślubnego w Szczecinie, który by się podjął takiej sesji, to dobrze trafiliście – kilka razy już byłem w Przelewicach i zaczynam tam się czuć jak ryba w wodzie :).

Zapraszam zatem do zapoznawania się z moją ofertą ślubną, która jest na stronie internetowej.

plener ślubny Szczecin, plener ślubny Przelewice, zdjęcia ślubne Przelewice, sesja ślubna Szczecin, fotograf ślubny Szczecin, fotografia ślubna Szczecin, fotograf Szczecin plener ślubny Szczecin, plener ślubny Przelewice, zdjęcia ślubne Przelewice, sesja ślubna Szczecin, fotograf ślubny Szczecin, fotografia ślubna Szczecin, fotograf Szczecin

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.