fotograf wnętrz, fotografia wnętrz, fotograf wnętrz Szczecin, zdjęcia wnętrz, fotografia architektury, fotograf architektury, zdjęcia domu, wykonanie zdjęć domu
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Cześć! Jak zawsze mam opóźnienia, jeżeli chodzi o chwalenie się swoimi pracami, ale tak to jest, gdy non stop ktoś dzwoni i prosi o zdjęcia :).

Niedawno… bo 3 tygodnie temu ( jak ten czas szybko mija) miałem przyjemność wykonania zdjęć domu na osiedlu „Pod lipami”.

Coraz częściej firm, które zajmują się nieruchomościami interesują się fotografami wnętrz, ponieważ dzięki nam – czyli fotografom – przyspieszają sprzedaż nieruchomości… a przynajmniej zwiększamy zainteresowanie danym obiektem, co przyczynia się w sumie do tego, że jednak jest zdecydowanie większa szansa na sprzedaż takiej nieruchomości.

Jako fotograf wnętrz podchodzę do takiego zlecenia tak, jak bym fotografował pod wynajem, aczkolwiek – nie oszukujmy się – bardzo często wnętrza są dosyć zaniedbane na rynku wtórnym i NIE MA SZANS, by było ładne ujęcie, jeżeli po prostu jest bałagan w danej lokalizacji. Mimo wszystko staram się, by zdjęcia wyszły jak najładniej i żeby pośrednicy nieruchomości byli zadowoleni z mojej pracy.

Ten dom wykonałem na zlecenie firmy MP Nieruchomości w Szczecinie, z którą współpracuję już od dłuższego czasu :).

Wszystkie zdjęcia wykonałem obiektywem szerokokątnym IRIX 15 mm, który „czuje się” doskonale przy tego typu pracy.

Poniżej kilka zdjęć z domu:

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.