fotografia krajobrazu, fotograf krajobrazu, zdjęcia krajobrazu, zdjęcia natury, Szczecin, zdjęcia Szczecina, fotografia krajobrazu Szczecin, fotograf krajobrazu Szczecin, zdjęcia krajobrazu Szczecin
Opublikowane Kategorie Bez kategorii, FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Na początku maja miałem zapytanie wykonania zdjęć wprawdzie wnętrz, ale Przyszły Zleceniodawca zapytał się, czy mogę się pochwalić zdjęciami krajobrazu. Fakt faktem, dawno takich zdjęć nie robiłem, bo po prostu nie miałem czasu, ale obiecałem, że wykonam takie zdjęcia, by pokazać, że jednak w tym zakresie też coś umiem :).

Na Zachód słońca pojechałem do naszych zachodnich sąsiadów, czyli do Niemiec, natomiast na wschód… w okolice Dziewoklicza.

To niesamowite, że tak blisko centrum miasta Szczecina są niemal dziewicze tereny.

Mam nadzieję, że te pierwsze krajobrazy Wam się podobają.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.