fotografia wnętrz, fotograf wnętrz, zdjęcia wnętrz, fotograf wnętrz Szczecin, fotograf wnętrz zachodniopomorskie, IKEA, Punkt odbioru IKEA, zdjęcia IKEA,
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Niemal miesiąc temu wykonałem zdjęcia w Punkcie Odbioru IKEA w Szczecinie.

Co ciekawe, ponoć 8 na 10 przyjeżdżających Niemców do tego punktu myśli, że jest tutaj Sklep IKEA i lekko się zawodzą, gdy widzą, że jedynie jest to punkt odbioru.

W każdym razie mam przyjemność wykonywania zdjęć dla IKEA i pierwszym zleceniem z Ich strony jest wykonanie kilku zdjęć właśnie w tym Punkcie Odbioru hmmm mebli :). Zasadniczo bardzo ładnie urządzone wnętrze, które zachęca do zakupu mebli w tej firmie, szkoda tylko, że co poniektóre lampy po prostu nie były podłączone i były jedynie ekspozycją.

Zdjęcia wykonałem standardowo Irixiem 15 2.4 ( ogóły HDRowe), natomiast szczegóły wykonywałem Sigmą 85 1.4 ART lub Sigmą 20 1.4 ART.

Mam nadzieję, że Punkt Odbioru IKEA w Szczecinie jest jedynie zalążkiem budowy sklepu. Powoli jest to wkurzające, że trzeba jechać do IKEA do Poznania lub do Wrocławia ;).

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.