World Maritime Day Parallel Event 2018, fotoreporter Szczecin, fotografia Szczecin, fotoreportaż Szczecin, fotoreportaż, pokaz zdjęcia, zdjęcia pokazu, fotograf Szczecin, zdjęcia fotoreportażowe
Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

W poprzednim tygodniu odbyły się World Maritime Day Szczecin i zostałem zaproszony przez firmę Gaz-system, abym wykonał dla Nich zdjęcia.

Na początku Maritime Day miał miejsce występ zespołu Art Color Ballet, który nie tylko fascynował tańcem, ale też kolorami i stylizacją. Całość wyszła rewelacyjnie i wszyscy, co oglądali spektakl mieli otwarte usta z fascynacji :).

Prócz występu World Maritime nie był pod względem fotograficznym fascynujący, dlatego też News dotyczy tylko tego występu ;];]/

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.