fotograf ślubny Szczecin, fotografia ślubna Szczecin, zdjęcia ślubne Szczecin, plener ślubny Szczecin, fotograf ślubny, plener ślubny, fotografia ślubna
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Cześć! Jak zawsze zapominam chwalić się swoimi pracami… po prostu jest na tyle dużo pracy, że się o reklamie zapomina:). Wracając – To mój pierwszy plener, gdzie dodałem sztuczne niebo. Akurat pogoda nam nie dopisała, więc musiałem się jakoś ratować. Myślę, że nie jest aż tak źle haha. Klienci otrzymali oczywiście zdjęcie ze zmienionym niebem oraz bez zmiany – jeżeli by się Im nie podobało.

Ten sezon będzie jeszcze gorętszy niż wcześniejszy, więc pewnie znowu będzie mało wpisów, ale postaram się dodawać częściej i więcej, bo tak nie może być, że jak wykonam 10-15 zleceń w ciągu miesiąca, to pochwalę się mooożeee jednym zleceniem:(.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.