Gardenia SeaSide Dziwnów, fotograf wnętrz, fotograf wnętrz Dziwnów, fotografia wnętrz, fotografia wnętrz Dziwnów, zdjęcia wnętrz, zdjęcia architektury, fotograf apartamenty
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Cześć! Niemal 90% moich prac nie pokazuję światu – czasem ze względu na to, że podpisuję umowę, w której jest zapis, że nie mogę pokazać Wam zdjęć, ale w większości przypadków po prostu… zapominam o tym, co jest diametralnym błędem z mojej strony.

Mam realizacji tyle, że mógłbym codziennie pisać coś o blogu… Zapominam nawet uzupełnić i poprawić portfolio… W 2019 roku miałem mnóstwo realizacji wnętrz, których nie pokazałem i są jedynie… na dysku i u Klienta.

Przeglądając realizacje ( Bo miałem telefon z prośbą, bym znalazł kilka zdjęć z drona w danej lokalizacji), znalazłem kilka fajnych projektów… przedstawiam jedną z wielu, ale obiecuję, że częściej będę pokazywał na blogu zdjęcia między innymi wnętrz – bo teraz takie Wam pokażę.

Zdjęcia zostały wykonane w Gardenii w Dziwnowie dla firmy Aprent.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.