fotografia wnętrz Świnoujście, fotografia wnętrz, sesja wnętrz, sesja wnętrz Świnoujście, fotografia wnętrz apartamentu, fotografia apartamentu, Świnoujście
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Dzień dobry! Zacząłem przeglądać archiwum i powoli chcę się chwalić swoimi realizacjami. Niestety… ale tego jest dużo i nie sposób wszystkich moich realizacji fotograficznych w miarę szybko przedstawić.

Postanowiłem co kilka dni dodawać moje nieco starsze realizacje, aby dojść do stanu hmmm teraźniejszego :).

Na pierwszy rzut idzie sesja fotograficzna apartamentu Hair… która odbyła się w kwietniu 2018 roku! Wtedy jeszcze miałem starego drona i nie będę się akurat chwalić zdjęciami z powietrza, ale za to pochwalę się zdjęciami wnętrz, które wykonałem w tym apartamencie.

Zapraszam do obejrzenia galerii

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.