sesja plenerowa, sesja narzeczeńska, sesja ślubna, fotograf ślubny Szczecin, fotografia ślubna Szczecin, zdjęcia ślubne Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

W niedzielę została wykonałem sesję narzeczeńską… na wsi! I to na wsi na wsi! Co to oznacza? Że żeby dojechać do Pary Młodej, musiałem zboczyć z drogi, jechać brukiem, gdzie już nawet poczta nie dociera, a oficjalnym budzikiem jest ryk koguta:).

Zaproszenie dostałem od Oktawii i Rafała, którzy marzyli o wyluzowanej sesji narzeczeńskiej wśród krów, siana i obok… sławojki. No dobra, ale jak to wyszło w praktyce? Wszak bardzo często Pary Młode decydują się na bardzo poważne sesje, gdzie nie ma nawet miejsca na niewielki humor.

No dobra – aby się wyluzować, narzeczeni napili się kilka łyków wódki i… się zaczęło! Jako, że obydwoje byli u siebie, mogli pić we dwoje i sami się nawet ustawiali! Musiałem jedynie pilnować, by dobrze zrobić zdjęcia :). Efekty są poniżej:

Sesja narzeczeńska ma sporo plusów.

Przede wszystkim przyszła para ślubna poznaje swojego fotografa ślubnego. To jest bardzo ważne, bo czasem jedynie widzą fotografa między sobą a księdzem i tylko fotograf może dodać chociaż troszkę otuchy:).

Poza tym – ja jako fotograf – poznaję Was bliżej, dzięki czemu poznaję Wasze oczekiwania, pomysły jak też i zainteresowania. Po prostu stajecie się bardziej bliscy i na pewno lepiej będzie się razem współpracowało.

No i jeszcze na koniec:

To była jedna z ciekawszych sesji zdjęciowych! Był to bardzo fajnie spędzony przeze mnie czas i cieszę się, że mogłem doświadczyć troszkę… hmmm wiejskiego klimatu 🙂

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...