fotograf wnętrz, fotografia wnętrz, fotografia architektury, fotograf wnętrz Szczecin, zdjęcia apartamentu, fotograf architektury Szczecin, fotograf wnętrz Międzywodzie, fotograf wnętrz Świnoujście
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ, Uncategorized

Pewien projektant wnętrz zaprosił mnie do wykonania zdjęć Jego „wypocin”.

No i co?:D Pojechałem co nieco zrobić kilka zdjęć, które zależało Mu, żeby dodać do swojego portfolio.

Rzeczywiście, zdjęcia wyszły ładnie z prostego powodu – wnętrza były przepiękne! Idealna kuchnia, którą chciałbym mieć w przyszłości, całkiem ciekawie zaprojektowany salon… no i dodatkowo Klient chciał, żebym wykonał zdjęcia detali.

Oczywiście, zdjęcia wnętrz, które wykonuję, obejmują nie tylko zdjęcia ogółów, ale też i szczegółów.

Moja praca jako fotografa wnętrz lub architektury polega na wychwyceniu wszystkiego, co przyda się Klientowi, by zareklamować – w tym przypadku – mieszkania lub swojej usługi jako projektanta wnętrz.

Wszystkie usługi wykonywania zdjęć wnętrz obejmują ogóły jak też i szczegóły.

W niektórych przypadkach również jest posiłkowany dron lub/i wirtualny spacer. Coraz więcej jest takich zleceń, gdzie nie tylko fotografuję, ale też zlecam wykonanie zdjęć z drona, by dopełnić wykonywanie zdjęć danego obiektu ( o dronie będzie w przyszłości :)). Na razie pochwalę się zdjęciami Z apartamentu, które wykonałem hmmmm z 5 miesięcy temu ( przepraszam za opóźnienia, ale dopiero teraz powoli się wyrabiam:P).

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...