backstage fotograficzny, backstage, Przemysław Sadowski, fotografia modowa backstage, zdjęcia backstage, fotoreportaż Szczecin, fotograf Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

15 listopada br. jest otwarcie nowej części Galaxy

W której znajdzie się nie tylko siłownia sieci Calypso ( z czego się cieszę), to też będzie w końcu pierwszy sklep marki Maurizio Benttoni.

Miałem już przyjemność wykonywania dla Nich zdjęć jako fotograf „backstage’owy”, gdy fotografowano Przemysława Sadowskiego w ramach nowej kolekcji zimowej.

W każdym razie zaproszono mnie, bym wykonał zdjęcia podczas otwarcia sklepu 15 listopada – zlecenie obejmuje nie tylko wnętrza sklepu, ale też szczegóły, wystrój i klimat sklepu. Tym samym będę jednym z pierwszych Szczecinian, którzy będą przed oficjalnym otwarciem sklepów, gdyż zaplanowaliśmy zdjęcia – o zgrozo! – o 7 rano 15 listopada:).

Kilka fotek na pewno będzie na blogu :).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...