backstage fotograficzny, backstage, Przemysław Sadowski, fotografia modowa backstage, zdjęcia backstage, fotoreportaż Szczecin, fotograf Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

W poprzednim tygodniu miałem przyjemność towarzyszyć przy sesji modowej z Przemkiem Sadowskim, który jest Ambasadorem marki Maurizio Benttoni.

Generalnie wykonywałem jedynie zdjęcia backstage’owe, bo wszak przecież modą się zupełnie nie zajmuję i tylko takie zdjęcia wykonywałem :).

Pierwsza część zdjęć była wykonywana w Piastów Office Center, a drugiego dnia na Marinie w Szczecinie ( ale te zdjęcia będą przedstawione za jakiś czas:).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...