Boska Makowska, Aleksandra Makowska, sesja jesienna, sesja Szczecin, jesienna sesja zdjęciowa, wieża quistorpa, jesień zdjęcia, fotograf Szczecin, sesja Szczecin
Opublikowane Kategorie Uncategorized

Cześć! Sezon powoli się kończy, zleceń jest umiarkowanie mniej – na tyle, by móc nadrobić zaległości i… zrobić coś dla siebie:). Jak ja odpoczywam od zdjęć? Ha ha! Teraz wyjątkowo… wykonałem coś, co rzadko mi się zdarza, a przynajmniej wykonuję takowe zdjęcia stosunkowo rzadko. Jakie?

No cóż… jesienna aura jest za oknem… więc postanowiłem zaprosić Boską Makowską na sesję wśród liści i ruin wieży Quistorpa. Co to za jedna?:D Boska Makowska ( czyli Aleksandra Makowska) to z zamiłowania zawodniczka crossfit, ale też trener personalny, dietetyk i nauczyciel jogi w jednym. I jeszcze na dodatek nawet nieźle pozuje, a przynajmniej – zdjęcia są całkiem wdzięczne i miłe dla oka.

No dobra… Może i ładne zdjęcia wychodzą, ale takowych sesji. Nie wiem czemu nawet – może wychodzę z założenia, że nie wyjdą/ nie będą ciekawe/ zabraknie mi pomysłu na zdjęcia i nie podołam. W każdym razie udało mi się wykonać kilka kilka całkiem ciekawych zdjęć :).

Wszystkie fotki zostały wykonane głównie sigmą 85 1.4 art – czasem posiłkowałem się również sigmą 50 1.4 art.

Równocześnie polecam Boską Makowską i zapraszam na Jej stronę :).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.