akademia morska, akademia Morska Szczecin, sesja zdjęciowa Szczecin, sesja Szczecin, zdjęcia Szczecin, fotograf Szczecin, fotografia Szczecin
Opublikowane Kategorie Uncategorized

Cześć!

Od czego by tu zacząć… Otóż praca wre i ma się dobrze, jednakże rezerwuję sobie też czas, by wrzucać czasem jakieś zdjęcia na bloga, by nie było tu smutno :).

Tym razem wykonywałem sesję zdjęciową wraz z lokowaniem produktu dla Akademii Morskiej w Szczecinie.

Sesja miała być hmmm jesienno-zimowa, by mieli zdjęcia do reklamy nie tylko jesienią, ale też za kilka miesięcy :). Tym razem pozowała… Ola Szałkowska, która doskonale się czuła przed aparatem i większość pracy wykonała Ona – ja tylko dokumentowałem to, co robi :). Ba! Nawet nie musiałem za bardzo Jej instruować w jaki sposób ma się ustawić, by było dobrze :).

Zapraszam do przejrzenia fotek 🙂

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.