Ślub cywilny Szczec
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

No to co? Zaczynamy powoli sezon ślubny w 2017 roku!

Dziś towarzyszę parze ślubnej w urzędzie cywilnym w Szczecinie na zamku. Fakt faktem pogoda plata non stop figle, mimo końca kwietnia. „Mój” tegoroczny sezon ślubny jest dosyć zajęty, zostało już tylko kilka terminów, więc w pewnym sensie się cieszę, że ten rok – jeżeli chodzi o zajętość terminów – jest lepszy niż 2016 rok, ale z drugiej strony – raczej nie będzie w tym roku miejsca na urlop.

Ten rok zaczynam z zupełnie nowymi obiektywami w plecaku. Zdecydowałem się, że przed sezonem ślubnym wymienię obiektywy na rewelacyjne i bezkompromisowe obiektywy Sigmy z linii Art. Swój chrzest przeszły w grudniu 2016 roku, gdzie mimo niepogody – zdały egzamin.

Dzięki nowym obiektywom można powiedzieć, że 2017 rok nie będzie tylko przełomowym rokiem ze względu na ilość zleceń, ale też – na przejście na zupełnie nowy poziom „artystyczny”.

W tym roku podstawowymi szkłami na zlecenia ślubne są:

  • Sigma 20 mm 1.4 Art
  • Sigma 24-35 mm 2.0 Art
  • Sigma 50 mm 1.4 Art

Dodatkowo w plecaku jest również obiektyw makro na kilka zdjęć obrączek.

W tym roku dodatkowo w lipcu na potrzeby zdjęć plenerowych wyposażę się w obiektyw Sigma Art 85 1.4 lub Sigma Art 135 mm 1.8.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ślubną, która jest na stronie.

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...