World Maritime Day, Art Color Ballet, fotorelacja, fotorelacja Szczecin, fotoreportaż, fotoreportaż Szczecin, fotoreporter, fotoreporter Szczecin, show, show Szczecin, fotograf Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

Kolejne zdjęcia wyciągnięte z „czeluści zapomnienia”:), czyli zdjęcia, o których niemal zapomniałem, ale mam na dysku ( jak wszystkie zdjęcia ze wszystkich lat mojej działalności fotograficznej :)).

Co się działo w 2018 roku? W Szczecinie zorganizowano międzynarodowy World Maritime Day, który niezwykle rzadko jest organizowany w tak dosyć małych miastach jak… Szczecin – szczególnie w mieście, który – mimo wszystko – nie leży bezpośrednio nad morzem 🙂

Ku uciesze gości wystąpił Art Color Ballet, który noooo pokazał klasę i był niezwykle widowiskowym występem i teraz, chciałbym Państwu przedstawić kilka zdjęć z tego widowiska. Galeria zdjęć – jak zawsze – poniżej:

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.