fotograf wnętrz Zielona Góra, fotografia wnętrz, fotografia wnętrz Zielona Góra, sesja wnętrz Zielona Góra, fotograf wnętrz Zielona Góra, fotografia wnętrz Zielona Góra
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Cześć! Chciałbym się pochwalić zdjęciami, które zrobiłem już jakiś czas temu, ale zapomniałem się pochwalić ( to tak jak z 90% moich oddanych prac haha).

W każdym razie sesję wnętrz wykonałem w Zielonej Górze dla Beauty Makowa Center w Zielonej Górze.

Poprosili o kompleksową usługę wykonania zdjęć wnętrz wszystkich pomieszczeń – sesję wykonywałem 2 razy, bo dopiero się urządzali, więc nie wszystko od razu było gotowe do sesji wnętrz.

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane – jak zawsze – Irixem 15 mm, który jest wręcz idealny do fotografii wnętrz ze względu na to, że jest bardzo szeroki i dodatkowo ściany są proste ( dystorsję sobie troszkę i tak poprawiam w programie).

Zapraszam do kontaktu, jeżeli chcielibyście przedstawić swoje nieruchomości!

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.