fotografia zwierząt, sesja zwierząt, zdjęcie psa, Toy rosyjski, zdjęcie na plexi, fotograf zwierzęcy, fotografia zwierząt Szczecin, fotograf zwierząt Szczecin
Opublikowane Kategorie Bez kategorii

Wczoraj wykonałem kilka zdjęć psiaków na plexi – tym razem Toy’ów rosyjskich? ( tak się chyba pisze :P).

W każdym razie sesja trwała 2 godziny i żeby wykonać zdjęcia psiaków, musiało nas być aż troje – ja jako fotograf:P, pan, który ustawiał psiaka i pani, która krzyczała w niebogłosy, by pies zareagował i patrzył się w moim kierunku.

Zdjęcia były wykonywane głównie na czarnej plexi, ale również wykonywane były na czarnym, kartonowym tle ( zdjęcia z hodowcą). Same psiaki mieściły mi się na plexi, bo były małe – te Toye rosyjskie ważą maksymalnie 3 kilo, więc są mniejsze od mojego kota haha.

Ale generalnie zdjęcia zwierząt na plexi  są w mojej ofercie od 2 miesięcy i właśnie poniżej są efekty pierwszej sesji w tej dziedzinie :).

Zdjęcia zostały wykonane Sigmą 85 1.4 ART, scena oświetlona dwoma bocznymi lampami.

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.