fotograf ślubny szczecin, fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, sesja narzeczeńska Szczecin, sesja narzeczeńska
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Z okazji Wielkiej Gali Ślubnej miałem tak zwane „sprzątanie magazynu”. U fotografa ślubnego wygląda to tak, że przypomina się o parach ślubnych, dla których wykonało się zdjęcia, ale zapomniało się je pokazać szerszej „publiczności”:).

W związku z tym, że zimą jest z reguły jednak troszkę mniej pracy i na dodatek przygotowywałem się do Wielkiej Gali Ślubnej, zostało wyodrębnionych kilka zdjęć, które są całkiem fajne :).

Dlatego też odświeżam portfolio, bo jeszcze zalegają zdjęcia sprzed lat, kiedy miałem jeszcze stare obiektywy, które jednak zdecydowanie gorszy obrazek dają ( w naszej branży jednak sprzęt ma znaczenie, szczególnie w ciemnych kościołach i salach).

Poniżej przedstawiam co nieco zdjęć, którymi chciałbym uzupełnić swoje portfolio ślubne:

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.