fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, fotograf ślubny szczecin, fotograf Szczecin, fotoreporter Szczecin, zdjęcia ze ślubu Szczecin, zdjęcia z wesela Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jak zawsze zapominam dodawać chociaż kilku zdjęć ślubnych z każdego wesela:). No ale dobra! Zobaczyłem, że akurat nie chwaliłem się zdjęciami, które wykonałem dla Oli i Kamila! A jakże to był Ślub! Niezapomniany!

A dlaczego? Otóż na ten ślub przyjechała ponad setka motocyklistów!

Ale zacznijmy od początku. Towarzyszyłem Im od przygotowań:

A później było jeszcze lepiej!

Ślub był w małym kościółku mieszczącym się w głębi lasku chyba arkońskiego! Nawet nie pamiętam gdzie haha!

fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, fotograf ślubny szczecin, fotograf Szczecin, fotoreporter Szczecin, zdjęcia ze ślubu Szczecin, zdjęcia z wesela Szczecin fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, fotograf ślubny szczecin, fotograf Szczecin, fotoreporter Szczecin, zdjęcia ze ślubu Szczecin, zdjęcia z wesela Szczecin

Nie było żadnych przykrych niespodzianek, ba! Wszystko poszło gładko! Ola nie uciekła, a Kamil się nie rozpłakał, więc pełen sukces!

Po powiedzeniu sobie „TAK”, pojechali do Polic na imprezę! Blisko setka motocyklistów im towarzyszyła! Fajnie było!

Wesele było świetne ( tak przynajmniej pamiętam!:P), więc kto nie był niech żałuje :).

Poniżej przedstawiam jeszcze kilka fotek 🙂

 

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.