Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

Tym razem zostałem zaproszony na wykonanie zdjęć w Teatrze Polskim w Szczecinie na przedpremierowym pokazie spektaklu „Pijacy”.

Akurat tak się złożyło, że mogłem przetestować nowo nabyty obiektyw Sigma Art 85 1.4. I jak wrażenia? Przede wszystkim robi wrażenie światło 1.4. Dzięki niemu mogłem zmienić czas na 1/400 a nawet 1/500 i wciąż było bardzo jasno. Kolory odzwierciedla świetnie, jednak na spektakl był nieco „przykrótki”. Musiałem zamiast pełnej klatki używać aparatu cropowego – czyli canona 7d mark II. Dopiero wtedy przybliżenie było całkiem przyzwoite.

Niestety, ze względu na dosyć dużą odległość, obiektyw nie pokazał swoich „pazurków” poprzez bokeh. Spokojnie, testowe zdjęcia będą już niedługo :).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...