chrzest, fotografia chrztu, zdjęcia chrztu, chrzest fotograf Szczecin, fotografia chrztu Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

Po ciężkiej sobocie ( wpierw wyjazd do Świnoujście na Projekt plażę, a później fotografowanie ślubu do 1 w nocy) standardowo powinienem mieć chociaż jeden dzień wolnego w tygodniu!

Otóż tak się jednak nie stało! Pani Marta poprosiła mnie o wykonanie zdjęć podczas chrztu dwojga Jej dzieci. Kilka zdjęć przedstawiam poniżej :).

W ramach usług „fotografii chrztu” za 400 zł oddaję minimum 100 zdjęć w wersji elektronicznej. Tutaj oddałem 236 zdjęć, więc nieco więcej niż gwarantowane 100 :). Oczywiście za nadmiar zdjęć nie płaci Klient. Oddaję wszystko w ramach danej usług.

Polecam się, bo RACZEJ nie ma reklamacji u mnie, a fotografa podczas tak ważnego wydarzenia dobrze mieć!

Muszę podkreślić, że fotografuję obiektywami, które uważane są za najlepsze w fotoreportażu, czyli całym asortymentem Sigm klasy ART.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...