Wirtualny spacer na goglach VR
Opublikowane Kategorie WIRTUALNY SPACER

Gogle Wirtualnej Rzeczywistości są coraz częściej wykorzystywane nie tylko przez fanów gier komputerowych, ale też w innych dziedzinach życia.

Wirtualne spacery – jak przystało na technologię XXI wieku – również wykorzystują okulary wirtualnej rzeczywistości do przedstawienia obrazu.

Dzięki goglom już nie musimy przesuwać myszką obraz w panoramie 360, ale wystarczy obrócić głowę, by obraz sam przesuwał się po myśli użytkownika.

Jakie są możliwości Gogli Wirtualnej Rzeczywistości w spacerach 360?

Wyobraźcie sobie, że przedstawiacie Klientom apartament, dom, który jest 500-600 kilometrów od osoby zainteresowanej zakupem. Wystarczy, że nałoży gogle Wirtualnej rzeczywistości i już może się czuć, jakby był w danym miejscu.

W jaki sposób można wykorzystać Gogle VR?

Zastosowań gogle VR jest dużo. Dzięki nim można jeszcze lepiej odzwierciedlić wnętrza i „przeteleportować” się do danej nieruchomości.

Zastosowanie gogli VR jest świetnym sposobem pokazywania Klientom wnętrz, zdecydowanie lepiej odzwierciedlające rzeczywistość niż standardowe zdjęcia. Dzięki nim możemy przenieść się w przestrzeni 3d do pomieszczenia lub otwartej przestrzeni.

Oferta przedstawiona poprzez wirtualny spacer jest zdecydowanie atrakcyjniejszym przedstawieniem nieruchomości niż zdjęcia, dlatego też taka inwestycja jest magnesem przyciągająca Klientów.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...