Opublikowane Kategorie WIRTUALNY SPACER

 

Kody QR, czyli kody „szybkich odpowiedzi” są coraz częściej wykorzystywane na ulotkach, gazetkach reklamowych, itp. Przy użyciu smartfona lub tabletu, możesz skanując kod QR uzyskać więcej informacji na temat przedmiotu jak i usług poprzez przekierowanie na konkretną stronę internetową.

Jak wykorzystać kod QR do promocji nieruchomości lub do ukazania danego wnętrza? Do każdego wirtualnego spaceru można wygenerować adres internetowy url, który można przegenerować na chociażby poniższy kod QR:

44f4ce3cd1970195656b18eda33a262d

Wychodzi typowy kod prowadzący do strony internetowej, a w naszym przypadku – do wirtualnego spaceru, który otwiera się na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Kilka pomysłów na wykorzystanie kodu QR i wirtualnego spaceru

Jak już wiesz, że można wykorzystać kod QR do przekierowania do wirtualnego spacer, to co możesz zatem z tym zrobić?

  • Możesz wstawić kod QR na ulotkę lub gazetkę reklamową
  • Dodaj zdjęcie z kodem QR na stronie internetowej
  • Nadrukuj kod QR na Twojej wizytówce firmowej
  • Nanieś kod QR na szybie Twojej firmy lub banerze
  • Naklej kod QR na szybie lub klapie bagażnika Twojego auta firmowego

 

Jeżeli jesteście zainteresowani wirtualnym spacerem – zapraszam do kontaktu :).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...