Obag Store Szczecin, Obag Store, zdjęcia wnętrz, zdjęcia architektury, fotografia architektury, fotografia wnętrz, fotograf wnętrz, fotograf architektury
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ, WIRTUALNY SPACER

Cześć!

W zeszłym tygodniu miałem przyjemność, by wykonać zdjęcia oraz wirtualny spacer po sklepie stacjonarnym Obag Store w Szczecinie!

Pewnie wiele Kobiet się ucieszy, że w Szczecinie można kupić ich produkty, a ja natomiast się ucieszyłem, że mogłem dla Nich wykonać parę rzeczy.

Przede wszystkim wirtualny spacer, który został dodany do Ich wizytówki w google, wystarczy wyszukać Obag Store Szczecin i już na wizytówce mamy również panoramy, po których można wędrować :).

Następnie wykonałem kilkanaście zdjęć, które również już wykorzystują. Kilka zdjęć przedstawiam poniżej.

Zapraszam również do korzystania z moich usług z zakresu fotografii wnętrz oraz oczywiście jako rekomendowany fotograf google mogę również wykonać dla Państwa spacer po Waszym obiekcie.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.