Opublikowane Kategorie Uncategorized

Rok 2019 powoli za nami, więc… czas na małe podsumowanie!
Przede wszystkim dziękuję WSZYSTKIM MOIM KLIENTOM za zaufanie, za to, że wybrali mnie do wykonywania zdjęć, a także…filmów!

Co przyniósł rok 2019?
Zacznijmy od tego, że od stycznia 2019 stałem się hmm pilotem drona ( tak tak, trzeba mieć do tego „prawo jazdy” – no i dzięki temu otworzyła się nowa gałąź – czyli wykonywanie zdjęć i filmów z drona! Nie ma miesiąca, żebym nie miał zlecenia pod samego drona, za co dziękuję :). Dzięki temu, że dron lata na całego, moja oferta stała się pełniejsza – szczególnie w fotografii hmmm nieruchomości – wykonuję zdjęcia wnętrz, na zewnątrz ( szczególnie nad morzem to jest atut), ale także w fotografowaniu i filmowaniu postępów prac na budowach – chociażby obwodnica „Łękno” 🙂
Drugim zaskoczeniem 2019 roku jest to, że… otworzyłem się na filmorobienie haha. Początki były niemrawe, ale dzięki podszeptom Walusiowej Trenerki pokupowałem kilka rzeczy, by robić filmy no i jest… jakoś specjalnie się tym nie chwalę, ale to kolejna gałąź, która zaczyna rosnąć i staje się powoli podstawą mojej firmy :).

Większością moich prac nie mogę się chwalić ze względu na to, że często są to prace, którymi nie mogę się chwalić ze względu na poufność kontrahenta, a dodatkowo… no dobra… czasem zapominam się z powodu natłoku prac i po prostu zapominam się chwalić :P.

Jakie plany w 2020?:D
Sam nie wiem! Na pewno będę rozwijał to, co stworzyłem! Bardziej się otworzę na „Dronowy świat”, bo to jest fajne! Szczególnie dla faceta haha. W planach są duże kontrakty z dużymi firmami, ale tego nie mogę wyjawić niestety :). Poza tym chciałbym bardziej promować Naszą Małą Ojczyznę, ale na to czasem… sił brak:)

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO W NADCHODZĄCYM NOWYM ROKU!!!!

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.