Szczeciński Kupiec, Szczeciński Spekulant, zdjęcia gier, gra planszowa, gry planszowe, zdjęcia produktowe, fotografia produktowa, fotograf produktowy, fotografia produktowa, fotograf produktowy Szczecin, zdjęcia produktowe Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, FOTOGRAFIA STUDYJNA

W branży fotograficznej nie można się nudzić, bo każde zlecenie jest inne od poprzednich. Tym razem miałem przyjemność wykonywania zdjęć takim grom jak „Kupiec Szczeciński”, „Przemysłowy Magnat”, „Szczeciński Spekulant” oraz „Szalony Pirat”.

Klient chciał zdjęcia studyjne na szarym tle, co też spełniłem. Co ciekawe, całkiem dobrze przy wykonywaniu zdjęć się bawiłem.

Każdą grę musiałem ułożyć przed sfotografowaniem, dlatego też dosyć wolno wykonywałem materiał, który następnie musiałem oczywiście wyretuszować.

Album jest poniżej:

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.