Nocny Szczecin, fotografia nocna, zdjęcia nocne, fotograf nocny, zdjęcia w nocny, błękitna godzina, fotograf Szczecin, fotografia Szczecina, zdjęcia Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA NOCNA

Wracam, gdy tylko mam chwilę czasu do zdjęć nocnych. Dlaczego? Otóż historia mojej fotografii zaczęła się własnie od nocnych zdjęć w 2010 roku. Pamiętam, że przed kupnem pierwszej lustrzanki, kupiłem wpierw statyw, a lustrzankę pożyczyłem od kolegi.

Pierwsze nieprzespane noce, pierwsze zdjęcia, które ledwo co potrafiłem ładnie obrobić. Patrząc na te pierwsze zdjęcia i na te, które teraz już oddaję, to oczywiście jest olbrzymia przepaść. Generalnie przez dużą ilość zleceń nie byłem w stanie ponownie robić nocnych zdjęć, jednak teraz zostałem niejako „zmuszony” do wykonania kilku nocnych zdjęć, gdyż już dwa razy zdarzyło się, że zainteresowane firmy moimi usługami pytały się również o nocne zdjęcia, a ich nawet nie miałem ( prócz tych, które zrobiłem na początku mojej kariery).

Stwierdziłem, że od czasu do czasu będę robił zdjęcia nocne, gdy tylko będę w stanie. Przede wszystkim dzięki nieco lepszym obiektywom i aparatom mogę bardziej kontrolować wykonywanie takowych zdjęć, i dzięki temu zdjęcia, które teraz oddaję są adekwatne do poziomu, który teraz reprezentuję ;).

Poniżej przedstawiam 2 zdjęcia Nocnego Szczecina. Pierwsze zdjęcie zostało wykonane obiektywem Sigma 85 1.4 ART, a drugie ( szersze) Irixem 15 mm 2.4.

Nocny Szczecin, fotografia nocna, zdjęcia nocne, fotograf nocny, zdjęcia w nocny, błękitna godzina, fotograf Szczecin, fotografia Szczecina, zdjęcia Szczecin Nocny Szczecin, fotografia nocna, zdjęcia nocne, fotograf nocny, zdjęcia w nocny, błękitna godzina, fotograf Szczecin, fotografia Szczecina, zdjęcia Szczecin

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.