fotografia wnętrz, fotograf wnętrz, zdjęcia wnętrz, zdjęcia apartamentu
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

W zeszłym roku była premiera udanego obiektywu Sigma A 20 mm 1.4, którego zawsze używam do ukazania szczegółów we wnętrzach.

Fotografując wnętrza nie tylko staram się ukazać jak najdokładniej pomieszczenia. Staram się też stworzyć pewnego rodzaju klimat miejsca, a jeżeli się tak do końca nie da – dokładam zdjęcia szczegółów, by osoba przeglądająca dany apartament się zauroczyła.

Doskonale sprawdza się do ukazania detali właśnie sigma A 20 1.4. Ma niesłychaną głębię, rewelacyjny bokeh – i co najważniejsze – jest bardzo szeroki, dzięki czemu można uchwycić detale z różnego kąta. Jak na serię Art przystało – obiektyw sam w pewien sposób „czaruje” i doskonale odwzorowuje kolory wnętrza. Nawet w bardzo ciemnych wnętrzach da radę zrobić zdjęcie bez LAMPY!

Wcześniej szczegóły wykonywałem leciwym canonem 24-70 2.8, jednak akurat po zakupie Sigmy 20 A wcześniejsze szkło poszło w odstawkę.

Sigma A 20 stało się podstawowym szkłem w fotografii wnętrz obok canona 17-40, jednak najprawdopodobniej zmieni się to w przyszłym tygodniu, gdy będzie premiera rewelacyjnego obiektywu manualnego IRIX 11.

Przykład zdjęć Sigmy przedstawiam poniżej:

 

Jeżeli chcesz zwiększyć atrakcyjność Twojej nieruchomości – nie zwlekaj – zadzwoń!

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...