runmageddon Szczecin, Runmageddon, przeszkody, fotografia sportowa, fotograf sportowy
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA SPORTOWA

Cześć! Miało mnie nie być na runmageddonie, który odbywał się w Szczecinie, ale w związku z tym, że jednak sporo znajomych startowało, to mnie też nie mogło zabraknąć z aparatem ;). Fakt faktem mało tych zdjęć zrobiłem i to na dodatek tylko jednej mojej grupie, ale coś tam jednak zrobiłem.

Wracając do tematu – pierwszy runmageddon w Szczecinie i wielkie WOW! Świetnie zorganizowana impreza, świetny fun, widać było, że dla wielu osób trasa była wyzwaniem! Ba! Niektórzy przecież pierwszy raz biegało pokonując przeszkody! Jedno jest pewne – zdecydowana większość kończyła trasę z uśmiechem od ucha do ucha i to jest w końcu najważniejsze :).

Miłego oglądania zdjęć z runmageddona :).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.