zdjęcia z drona, fotografia z drona, zlecenie dron, zdjęcia z drona Szczecin, zdjęcia z drona Zachodniopomorskie, operator drona Szczecin, operator drona
Opublikowane Kategorie ZDJĘCIA Z DRONA

Wczoraj, jak co roku, była nieoficjalna uroczystość upamiętnienia Ofiar w placu Szarych Szeregów w Szczecinie. Postanowiłem uwiecznić godzinę „W” za pomocą drona i wpadłem na pomysł, by zrobić zdjęcie centralnie nad placem.

Co mi to dało? Mimo, że były w powietrzu jeszcze 2 maszyny, które robiły filmy z powietrza, to ja jako jedyny zawisłem dosłownie nad placem, dzięki czemu otrzymałem na zdjęciu piękny okrąg w „kwadracie”. Dodałem jeszcze symbol „P” na rondzie ( oczywiście w photoshopie) i wyszło coś takiego jak poniżej.

Mam nadzieję, że się podoba.

P.S. Przepraszam za tak mało wpisów, ale dużo się dzieje i nie wyrabiam się z obróbką zdjęć :).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.